tipwin Dansk
tipwin German
tipwin English
tipwin France
tipwin Hrvatski
tipwin Italiano
tipwin shqip
tipwin svenska
tipwin türkce

tipwin Albania review

tipwin sportbetting-provider

>> Veshje e re dhe shume moderne

>> Oferta kryesore e basteve celulare

>> Ofertë shumë e mirë bastesh me shanse të mira

>> 100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 EUR

>> Licenca GGL për lojërat e fatit në Gjermani

>> Licenca Ndërkombëtare MGA/CL2/742/2011

>> Depozita dhe tërheqje të shpejta

Mos luani kumar deri në varësinë ndaj kumarit / Luaj përgjegjës / 18+

tipwin ndalon rreptësisht pjesëmarrjen e të miturve nën 18 vjeç

Spiel nicht bis zur Spielsucht

     

     

     


tipwin Albania review

tipwin sportbetting provider

>> Veshje e re dhe shume moderne

>> Oferta kryesore e basteve celulare

>> Ofertë shumë e mirë bastesh

>> 100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 €

>> Licenca GGL për lojërat e fatit në Gjermani

>> Licenca Ndërkombëtare MGA/CL2/742/2011

>> Depozita dhe tërheqje të shpejta

94 nga 100 pikë

Mos luani kumar deri në varësinë ndaj kumarit / Luaj përgjegjës / 18+  / tipwin ndalon rreptësisht pjesëmarrjen e të miturve nën 18 vjeç

   

Profilet tipwin

tipwin është vendosur si një nga ofruesit më të besueshëm të basteve sportive në Evropë vitet e fundit. Me një licencë të njohur nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), tipwin siguron që lojtarët të mund të bastojnë në një mjedis të sigurt dhe të drejtë. Një nga avantazhet e jashtëzakonshme të tipwin është gama e gjerë e opsioneve sportive dhe basteve. Qoftë futboll, tenis, basketboll apo sporte më pak të njohura - tipwin i ka të gjitha. Faqja e internetit tipwin dhe aplikacioni celular bëjnë përshtypje me një ndërfaqe të qartë dhe intuitive të përdoruesit. Kjo i bën bastet të luajnë fëmijë, qoftë për fillestarë apo lojtarë me përvojë. Tipari i basteve live i tipwin i lejon lojtarët të vendosin baste në kohë reale. Kombinuar me një aplikacion celular të përgjegjshëm, entuziastët e basteve mund të vendosin bastet e tyre në çdo kohë, kudo.

Licencimi dhe siguria:

Tipwin është i licencuar dhe i rregulluar në disa vende, që do të thotë se duhet t'u përmbahet disa standardeve të sigurisë dhe drejtësisë. 

Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit:

Faqja e internetit dhe aplikacioni celular i Tipwin janë të njohur për ndërfaqen e tyre të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke i bërë bastet dhe navigimin më të lehtë.

Një përzgjedhje e gjerë e sporteve:

Tipwin ofron një gamë të gjerë opsionesh sportive dhe bastesh, duke u dhënë përdoruesve një shumëllojshmëri opsionesh.

Bast live:

Ashtu si shumë ofrues të tjerë të basteve, Tipwin gjithashtu ofron baste të drejtpërdrejta, ku përdoruesit mund të vendosin baste për lojërat që kanë filluar tashmë.

Dyqanet e basteve:

Në varësi të rajonit, Tipwin operon dyqane bastesh fizike, të cilat mund të jenë tërheqëse për disa përdorues që preferojnë përvojën fizike.

Bastet celulare:

Aplikacioni celular i Tipwin i lejon përdoruesit të bastojnë nga kudo për sa kohë që kanë një lidhje interneti.

Shanset konkurruese:

Një avantazh tjetër mund të jenë shanset e basteve, në varësi të mënyrës se si ato krahasohen me ofruesit e tjerë.

Mbështetja e klientit:

Shërbimi ndaj klientit i Tipwin është i aksesueshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve dhe për të zgjidhur problemet.

Neue Webseite tipwin Sportwetten

tipwin Ein- und Auszahlung

Ofruesi i pagesave tipwin: Opsione të sigurta dhe të gjithanshme për tifozët e basteve sportive

tipwin, një nga ofruesit kryesorë të basteve sportive në Evropë, u ofron klientëve të saj një gamë të gjerë mënyrash pagese për të bërë depozitat dhe tërheqjet sa më të lehta dhe të sigurta.

Shumëllojshmëri opsionesh pagese: tipwin e kupton rëndësinë e fleksibilitetit kur bastet online. Prandaj, ata ofrojnë një sërë ofruesish pagesash duke filluar nga transfertat tradicionale bankare te kartat e kreditit dhe debiti deri te kuletat moderne elektronike.

Siguria vjen e para: Të gjitha mënyrat e pagesës të ofruara në tipwin mbrohen nga teknologjitë më të fundit të sigurisë, në mënyrë që informacioni dhe fondet e klientit të jenë të sigurta në çdo kohë.

Transaksione të shpejta: Një nga karakteristikat kryesore të tipwin është shpejtësia e transaksioneve të tyre. Pavarësisht nëse dëshironi të depozitoni para ose të tërhiqni fitimet, tipwin siguron që paratë tuaja të jenë të disponueshme sa më shpejt që të jetë e mundur.

Përfundim: Me një përzgjedhje të gjerë ofruesish pagesash, standarde të larta sigurie dhe kohë të shpejta transaksionesh, Tipwin është zgjedhja e parë për shumë entuziastë të basteve. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues bastesh që ofron zhdërvjelltësi dhe besueshmëri kur bëhet fjalë për pagesat, tipwin është perfekt për ju.

depozitat tipwin

EinzahlungMin. Betrag (€)Max. Betrag (€)EinzahlungsgebührZeitdauer
Visa€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Mastercard€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Skrill€ 10€ 5.000€ 0Sofort
PayPal€ 10€ 5.000€ 0Sofort
PaysafeCard€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Sofort Überweisung€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Trustly€ 10€ 5.000€ 0Sofort
GiroPay€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Maesto€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Neteller€ 10€ 5.000€ 0Sofort
EcoPayz€ 10€ 5.000€ 0Sofort

pagesat tipwin

AuszahlungMin. Betrag (€)Max. Betrag (€)EinzahlungsgebührZeitdauer
Visa€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Mastercard€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Skrill€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
PayPal€ 10€ 30.000€ 01 Tag
Maesto€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Neteller€ 10€ 30.000€ 01 Tag
Sepa€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Banküberweisung€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage

Bonus për klientin e ri tipwin

BOOKMAKERFEATURESWELCOME BONUSTO THE BOOKMAKER

BOOKMAKER

BONUS

FEATURES

TO THE BOOKMAKER

tipwin sportbetting-provider


100% Welcome Bonus up to €100
Wagered minimum 7 times (7X)
Minimum odds of 1.80 are played per ticket
PayPal payment possible

Over 1.600 betting opportunities
Excellent live betting center
All football top leagues on offer
27 sports on offer
 License: MGA/B2C/200/2011

Get Bonus
Android - Apple - Windows - Responsive - New

Play Responsibly / 18+ / T&Cs apply

Kushtet e bonusit tipwin: Gjithçka që duhet të dinë entuziastët e basteve

Në tipwin, një nga ofruesit kryesorë të basteve në internet, klientët janë të parët. Kjo reflektohet jo vetëm në shanset tërheqëse dhe një gamë të gjerë opsionesh bastesh, por edhe në ofertat bujare të bonusit. Por, si me të gjitha promovimet, ka disa kushte bonus për t'u marrë parasysh.

100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 EUR

Bonusi vlen për klientët e rinj si dhe për të gjitha llogaritë ekzistuese të klientëve tipwin dhe mund të kërkohet me depozitën e parë ose të ardhshme.

Kërkesat e bastit: E gjithë shuma e depozitës duke përfshirë bonusin duhet të përdoret ose të vihet bast të paktën 7 herë (7x) për të vendosur baste sportive përpara se të kërkoni një tërheqje. Në kohën e pagesave, të gjitha ngjarjet e luajtura duhet të përfundojnë. Shembull: Klienti depoziton 200 EUR dhe merr të gjithë bonusin prej 100 EUR. Shuma e depozitës prej 200 EUR + bonus prej 100 EUR = 300 EUR. E gjithë shuma prej 300 euro duhet të vihet bast të paktën 7 herë (7x) përpara se të lëshohet një tërheqje.

Kuota minimale: Shuma maksimale për biletë kur llogaritet konvertimi i kërkuar për një pagesë është 100 EUR. Shanset minimale prej 1.80 duhet të luhen për biletë në mënyrë që zbatimi i kërkuar për një pagesë të jetë i vlefshëm.

Kushte të tjera: Nëse keni më shumë se 1 EUR në llogarinë tuaj dhe bëni një depozitë të re për të kërkuar bonusin, nuk do të mund të bëni tërheqje derisa të plotësohet konvertimi i nevojshëm për bonusin. Nëse bëni një depozitë të re dhe bonusi i kërkuar më parë nuk është lëshuar ende, nuk do të mund të bëni një tërheqje për sa kohë që nuk është përmbushur zbatimi i nevojshëm për bonusin.

Përfundim: Kushtet e bonusit të tipwin synojnë t'u ofrojnë lojtarëve një përvojë të drejtë dhe emocionuese bastesh. Kushdo që i përmbahet rregullave dhe basteve strategjikisht ka një shans të mirë për të përfituar nga bonuset dhe për të vendosur baste të suksesshme.

Siguria në tipwin

Sicherheit und Vertrauen bei tipwin

tipwin Security: Pse lojtarët mund t'i besojnë këtij ofruesi të basteve

Në botën e sotme dixhitale, siguria e platformave online është e një rëndësie të madhe. tipwin, një ofrues i njohur i basteve në internet, ka një fokus të veçantë

rt synon t'u sigurojë përdoruesve të saj një mjedis të sigurt dhe të sigurt bastesh.


Teknologji më e fundit: tipwin përdor teknologji të avancuara të enkriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të lojtarëve të jenë të sigurta në çdo kohë. Kjo siguron që informacionet delikate si detajet e kartës së kreditit ose informacioni i llogarisë të mbrohen nga aksesi i padëshiruar.

Licencimi dhe rregullimi: Si një ofrues i licencuar bastesh, tipwin i nënshtrohet standardeve të rrepta rregullatore. Kjo siguron që ata të ofrojnë lojëra dhe baste të ndershme dhe të ndjekin praktikat më të mira të industrisë.

BOOKMAKERFEATURESTO THE BOOKMAKER

BOOKMAKER

Licenses

TO THE BOOKMAKER

tipwin sportbetting-provider

Tipwin Ltd. ist ein in Deutschland behördlich zugelassener Sportwettveranstalter, der unter der Aufsicht des Regierungspräsidiums Darmstadt steht (Regierungspräsidium Darmstadt, Luisenplatz 2, 64283 Darmstadt, Telefon: +49 (6151) 12 0, Telefax: +49 (6151) 12 6347, E-Mail: sportwettkonzession@rpda.hessen.de).

 Tätigkeiten und Aktivitäten wurden durch die Malta Gaming Authority (MGA) unter der Lizenznummer: MGA/B2C/200/2011 erteilt.

Get Bonus
Android - Apple - Windows - Responsive - New

Play Responsibly / 18+ / T&Cs apply

Lojëra me përgjegjësi: tipwin është i vetëdijshëm për përgjegjësinë e tij dhe ofron mjete dhe burime të ndryshme për të promovuar lojëra të përgjegjshme. Lojtarët mund të vendosin kufijtë e depozitave, të bëjnë pushime apo edhe të vetëpërjashtohen për të kontrolluar zakonet e tyre të lojërave të fatit.

Monitorimi i vazhdueshëm: Për të rritur më tej sigurinë e platformës, tipwin monitoron vazhdimisht sistemet dhe proceset e saj për të identifikuar dhe për t'iu përgjigjur kërcënimeve të mundshme.

Përfundim: Siguria është prioriteti kryesor në tipwin. Duke përdorur teknologjitë më të fundit dhe duke ndjekur protokollet strikte të sigurisë, tipwin siguron që përvoja e lojtarit të jetë jo vetëm argëtuese, por edhe e sigurt.

PARALAJMËRIM: Bastet sportive përfshijnë një nivel të lartë rreziku. Duke vënë baste në mënyrë aktive në faqen e internetit tipwin, ju rrezikoni një humbje monetare dhe gjithashtu jeni në rrezik të lojërave të fatit patologjik. Si rezultat, tipwin ju kërkon të vini bast në mënyrë të kontrolluar. Si lojtar, ju jeni të detyruar t'u përmbaheni udhëzimeve dhe ligjeve të institucioneve dhe autoriteteve shtetërore. tipwin e konsideron detyrën e tij të mbrojë në mënyrë aktive lojtarët dhe të rinjtë. Prandaj, të miturve u ndalohet plotësisht pjesëmarrja në baste sportive. Oficeri aktual i mbrojtjes së lojtarëve në tipwin është André van de Kamp (Email: info@merlato.de, Tel.: +49 4221 2890469).

tipwin të dhëna dhe informacione të përgjithshme

TIPWIN LIMITED
Registernummer: C52508
VAT Nummer: MT 20636711
Malta Gaming Authority (MGA) Lizenznummer: MGA/CL2/742/2011
3rd Floor
126, Pjazza Antoine De Paule
Paola PLA 1264
Malta (EU)
E-Mail: info@tipwin.com
support@tipwin.com
Fax: +356 21668276

identifikimi dhe faqja e internetit në tipwin

Gjuha e faqes në internet:

gjermanisht, anglisht, frëngjisht, kroatisht, shqip, italisht, turqisht, suedisht, norvegjeze

Vendet e kufizuara:

Belgjikë, Kanada, Kinë, Francë, Greqi, Indi, Indonezi, Monako, Holandë, Nigeri, Filipine, Serbi, Suedi, Zvicër, Mbretëria e Bashkuar, SHBA

Monedhat:

Llogaritë tipwin menaxhohen vetëm në euro.

Platformat:

PC, tablet, smartphone

App:

Android, Apple

Oferta:

Baste sportive, baste live, kazino online, kazino live

Bastet tipwin:

Futboll amerikan, futboll australian, bandy, basketboll, biatlon, boks, kriket, ski kryq, kaçurrela, çiklizëm, shigjeta, futboll, futboll, hendboll, hokej mbi akull, MMA, arte marciale, motorsport, regbi, snooker, baste speciale, tenis, volejboll dhe shumë të tjera.

Bast live:

Zona e basteve live të Tipwin ofron mesatarisht më shumë se 1000 ngjarje në javë

tipwin sportbetting-provider

>> Veshje e re dhe shume moderne

>> Oferta kryesore e basteve celulare

>> Ofertë shumë e mirë bastesh me shanse të mira

>> 100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 EUR

>> Licenca GGL për lojërat e fatit në Gjermani

>> Licenca Ndërkombëtare MGA/CL2/742/2011

>> Depozita dhe tërheqje të shpejta

Mos luani kumar deri në varësinë ndaj kumarit / Luaj përgjegjës / 18+

Kazino online tipwin

Kazino online tipwin, një botë plot emocione dhe argëtim

Kazinoja online tipwin hap dyert për lojtarët në një univers emocionues plot opsione argëtimi. I njohur për ofertën e tij të fuqishme të basteve sportive, tipwin ka gjetur gjithashtu një vend të përhershëm në zemrat e shumë adhuruesve të kazinove vitet e fundit.

Zgjedhje e shumëllojshme lojërash: kazinoja online e tipwin bën përshtypje me një gamë të gjerë lojërash. Nga makineritë klasike të lojërave elektronike te lojërat e tavolinës e deri tek përvojat live të kazinosë, këtu ka diçka për të gjithë. Bashkëpunimi me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike garanton cilësi të lartë dhe përditësime të vazhdueshme.

Siguria dhe drejtësia: tipwin i kushton rëndësi të madhe sigurisë së platformës së saj. Teknikat më të fundit të enkriptimit sigurojnë që të dhënat dhe transaksionet e lojtarit të mbrohen në çdo kohë. Përveç kësaj, licencimi i kazinosë garanton që të gjitha lojërat janë të drejta dhe transparente.

Bonuset dhe promovimet: Kazinoja online tipwin ofron rregullisht bonuse dhe promovime tërheqëse. Nga bonusi i mirëseardhjes për klientët e rinj deri te promovimet e rregullta për lojtarët besnikë – ka gjithmonë diçka emocionuese për të zbuluar në tipwin.

Shërbimi ndaj klientit: Nëse keni ndonjë pyetje ose problem, një ekip kompetent i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion për të ndihmuar lojtarët shpejt dhe me efikasitet.

Përfundim: Kazinoja online tipwin kombinon më të mirat e të dy botëve: eksitimin e basteve dhe argëtimin e lojërave të kazinosë. Ofron një mjedis të sigurt dhe argëtues për këdo që e do lojën e fatit.

tipwin online Casino

Profilet tipwin

tipwin është vendosur si një nga ofruesit më të besueshëm të basteve sportive në Evropë vitet e fundit. Me një licencë të njohur nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), tipwin siguron që lojtarët të mund të bastojnë në një mjedis të sigurt dhe të drejtë. Një nga avantazhet e jashtëzakonshme të tipwin është gama e gjerë e opsioneve sportive dhe basteve. Qoftë futboll, tenis, basketboll apo sporte më pak të njohura - tipwin i ka të gjitha. Faqja e internetit tipwin dhe aplikacioni celular bëjnë përshtypje me një ndërfaqe të qartë dhe intuitive të përdoruesit. Kjo i bën bastet të luajnë fëmijë, qoftë për fillestarë apo lojtarë me përvojë. Tipari i basteve live i tipwin i lejon lojtarët të vendosin baste në kohë reale. Kombinuar me një aplikacion celular të përgjegjshëm, entuziastët e basteve mund të vendosin bastet e tyre në çdo kohë, kudo.

Licencimi dhe siguria:

Tipwin është i licencuar dhe i rregulluar në disa vende, që do të thotë se duhet t'u përmbahet disa standardeve të sigurisë dhe drejtësisë

Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit:

Faqja e internetit dhe aplikacioni celular i Tipwin janë të njohur për ndërfaqen e tyre të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, duke i bërë bastet dhe navigimin më të lehtë.

Një përzgjedhje e gjerë e sporteve:

Tipwin ofron një gamë të gjerë opsionesh sportive dhe bastesh, duke u dhënë përdoruesve një shumëllojshmëri opsionesh.

Bast live:

Ashtu si shumë ofrues të tjerë të basteve, Tipwin gjithashtu ofron baste të drejtpërdrejta, ku përdoruesit mund të vendosin baste për lojërat që kanë filluar tashmë.

Dyqanet e basteve:        

Në varësi të rajonit, Tipwin operon dyqane bastesh fizike, të cilat mund të jenë tërheqëse për disa përdorues që preferojnë përvojën fizike.

Bastet celulare:

Aplikacioni celular i Tipwin i lejon përdoruesit të bastojnë nga kudo për sa kohë që kanë një lidhje interneti.

Shanset konkurruese:

Një avantazh tjetër mund të jenë shanset e basteve, në varësi të mënyrës se si ato krahasohen me ofruesit e tjerë.

Mbështetja e klientit:

Shërbimi ndaj klientit i Tipwin është i aksesueshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve dhe për të zgjidhur problemet.

Neue Webseite tipwin Sportwetten

Depozitim dhe tërheqje tipwin

Ofruesi i pagesave tipwin: Opsione të sigurta dhe të gjithanshme për tifozët e basteve sportive

tipwin, një nga ofruesit kryesorë të basteve sportive në Evropë, u ofron klientëve të saj një gamë të gjerë mënyrash pagese për të bërë depozitat dhe tërheqjet sa më të lehta dhe të sigurta.

Shumëllojshmëri opsionesh pagese: tipwin e kupton rëndësinë e fleksibilitetit kur bastet online. Prandaj, ata ofrojnë një sërë ofruesish pagesash duke filluar nga transfertat tradicionale bankare te kartat e kreditit dhe debiti deri te kuletat moderne elektronike.

Siguria vjen e para: Të gjitha mënyrat e pagesës të ofruara në tipwin mbrohen nga teknologjitë më të fundit të sigurisë, në mënyrë që informacioni dhe fondet e klientit të jenë të sigurta në çdo kohë.

Transaksione të shpejta: Një nga karakteristikat kryesore të tipwin është shpejtësia e transaksioneve të tyre. Pavarësisht nëse dëshironi të depozitoni para ose të tërhiqni fitimet, tipwin siguron që paratë tuaja të jenë të disponueshme sa më shpejt që të jetë e mundur.

Përfundim: Me një përzgjedhje të gjerë ofruesish pagesash, standarde të larta sigurie dhe kohë të shpejta transaksionesh, Tipwin është zgjedhja e parë për shumë entuziastë të basteve. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues bastesh që ofron zhdërvjelltësi dhe besueshmëri kur bëhet fjalë për pagesat, tipwin është perfekt për ju.

Depozitat tipwin

EinzahlungMin. Betrag (€)Max. Betrag (€)EinzahlungsgebührZeitdauer
Visa€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Mastercard€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Skrill€ 10€ 5.000€ 0Sofort
PayPal€ 10€ 5.000€ 0Sofort
PaysafeCard€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Sofort Überweisung€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Trustly€ 10€ 5.000€ 0Sofort
GiroPay€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Maesto€ 10€ 5.000€ 0Sofort
Neteller€ 10€ 5.000€ 0Sofort
EcoPayz€ 10€ 5.000€ 0Sofort

Pagesat tipwin

AuszahlungMin. Betrag (€)Max. Betrag (€)EinzahlungsgebührZeitdauer
Visa€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Mastercard€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Skrill€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
PayPal€ 10€ 30.000€ 01 Tag
Maesto€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Neteller€ 10€ 30.000€ 01 Tag
Sepa€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage
Banküberweisung€ 10€ 30.000€ 01 bis 2 Tage

Bonus për klientin e ri tipwin

FEATURES

BONUS

tipwin sportbetting provider

100% Welcome Bonus up to €100
Wagered minimum 7 times (7X)
Minimum odds of 1.80 are played per ticket
PayPal payment possible

Over 1.600 betting opportunities
Excellent live betting center
All football top leagues on offer
27 sports on offer
 License: MGA/B2C/200/2011

Get Bonus
Android - Apple - Windows - Responsive - New

Play Responsibly / 18+ / T&Cs apply

Kushtet e bonusit tipwin: Gjithçka që duhet të dinë entuziastët e basteve

Në tipwin, një nga ofruesit kryesorë të basteve në internet, klientët janë të parët. Kjo reflektohet jo vetëm në shanset tërheqëse dhe një gamë të gjerë opsionesh bastesh, por edhe në ofertat bujare të bonusit. Por, si me të gjitha promovimet, ka disa kushte bonus për t'u marrë parasysh.

100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 EUR

Bonusi vlen për klientët e rinj si dhe për të gjitha llogaritë ekzistuese të klientëve tipwin dhe mund të kërkohet me depozitën e parë ose të ardhshme.

Kërkesat e bastit: E gjithë shuma e depozitës duke përfshirë bonusin duhet të përdoret ose të vihet bast të paktën 7 herë (7x) për të vendosur baste sportive përpara se të kërkoni një tërheqje. Në kohën e pagesave, të gjitha ngjarjet e luajtura duhet të përfundojnë. Shembull: Klienti depoziton 200 EUR dhe merr të gjithë bonusin prej 100 EUR. Shuma e depozitës prej 200 EUR + bonus prej 100 EUR = 300 EUR. E gjithë shuma prej 300 euro duhet të vihet bast të paktën 7 herë (7x) përpara se të lëshohet një tërheqje.

Kuota minimale: Shuma maksimale për biletë kur llogaritet konvertimi i kërkuar për një pagesë është 100 EUR. Shanset minimale prej 1.80 duhet të luhen për biletë në mënyrë që zbatimi i kërkuar për një pagesë të jetë i vlefshëm.

Kushte të tjera: Nëse keni më shumë se 1 EUR në llogarinë tuaj dhe bëni një depozitë të re për të kërkuar bonusin, nuk do të mund të bëni tërheqje derisa të plotësohet konvertimi i nevojshëm për bonusin. Nëse bëni një depozitë të re dhe bonusi i kërkuar më parë nuk është lëshuar ende, nuk do të mund të bëni një tërheqje për sa kohë që nuk është përmbushur zbatimi i nevojshëm për bonusin.

Përfundim: Kushtet e bonusit të tipwin synojnë t'u ofrojnë lojtarëve një përvojë të drejtë dhe emocionuese bastesh. Kushdo që i përmbahet rregullave dhe basteve strategjikisht ka një shans të mirë për të përfituar nga bonuset dhe për të vendosur baste të suksesshme.

Siguria në tipwin

Sicherheit und Vertrauen bei tipwin

tipwin Security: Pse lojtarët mund t'i besojnë këtij ofruesi të basteve

Në botën e sotme dixhitale, siguria e platformave online është e një rëndësie të madhe. tipwin, një ofrues i njohur i basteve në internet, ka një fokus të veçantë

rt synon t'u sigurojë përdoruesve të saj një mjedis të sigurt dhe të sigurt bastesh.


Teknologji më e fundit: tipwin përdor teknologji të avancuara të enkriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të lojtarëve të jenë të sigurta në çdo kohë. Kjo siguron që informacionet delikate si detajet e kartës së kreditit ose informacioni i llogarisë të mbrohen nga aksesi i padëshiruar.

Licencimi dhe rregullimi: Si një ofrues i licencuar bastesh, tipwin i nënshtrohet standardeve të rrepta rregullatore. Kjo siguron që ata të ofrojnë lojëra dhe baste të ndershme dhe të ndjekin praktikat më të mira të industrisë.

FEATURES

Licenses

tipwin sportbetting provider
Tipwin Ltd. ist ein in Deutschland behördlich zugelassener Sportwettveranstalter, der unter der Aufsicht des Regierungspräsidiums Darmstadt steht (Regierungspräsidium Darmstadt, Luisenplatz 2, 64283 Darmstadt, Telefon: +49 (6151) 12 0, Telefax: +49 (6151) 12 6347, E-Mail: sportwettkonzession@rpda.hessen.de).

 Tätigkeiten und Aktivitäten wurden durch die Malta Gaming Authority (MGA) unter der Lizenznummer: MGA/B2C/200/2011 erteilt.

Get Bonus
Android - Apple - Windows - Responsive - New

Play Responsibly / 18+ / T&Cs apply

Lojëra me përgjegjësi: tipwin është i vetëdijshëm për përgjegjësinë e tij dhe ofron mjete dhe burime të ndryshme për të promovuar lojëra të përgjegjshme. Lojtarët mund të vendosin kufijtë e depozitave, të bëjnë pushime apo edhe të vetëpërjashtohen për të kontrolluar zakonet e tyre të lojërave të fatit.

Monitorimi i vazhdueshëm: Për të rritur më tej sigurinë e platformës, tipwin monitoron vazhdimisht sistemet dhe proceset e saj për të identifikuar dhe për t'iu përgjigjur kërcënimeve të mundshme.

Përfundim: Siguria është prioriteti kryesor në tipwin. Duke përdorur teknologjitë më të fundit dhe duke ndjekur protokollet strikte të sigurisë, tipwin siguron që përvoja e lojtarit të jetë jo vetëm argëtuese, por edhe e sigurt.

PARALAJMËRIM: Bastet sportive përfshijnë një nivel të lartë rreziku. Duke vënë baste në mënyrë aktive në faqen e internetit tipwin, ju rrezikoni një humbje monetare dhe gjithashtu jeni në rrezik të lojërave të fatit patologjik. Si rezultat, tipwin ju kërkon të vini bast në mënyrë të kontrolluar. Si lojtar, ju jeni të detyruar t'u përmbaheni udhëzimeve dhe ligjeve të institucioneve dhe autoriteteve shtetërore. tipwin e konsideron detyrën e tij të mbrojë në mënyrë aktive lojtarët dhe të rinjtë. Prandaj, të miturve u ndalohet plotësisht pjesëmarrja në baste sportive. Oficeri aktual i mbrojtjes së lojtarëve në tipwin është André van de Kamp (Email: info@merlato.de, Tel.: +49 4221 2890469).

tipwin të dhëna dhe informacione të përgjithshme

TIPWIN LIMITED
Registernummer: C52508
VAT Nummer: MT 20636711
Malta Gaming Authority (MGA) Lizenznummer: MGA/CL2/742/2011
3rd Floor
126, Pjazza Antoine De Paule
Paola PLA 1264
Malta (EU)
E-Mail: info@tipwin.com
support@tipwin.com
Fax: +356 21668276

identifikimi dhe faqja e internetit në tipwin

Gjuha e faqes në internet:

gjermanisht, anglisht, frëngjisht, kroatisht, shqip, italisht, turqisht, suedisht, norvegjeze

Vendet e kufizuara:

Belgjikë, Kanada, Kinë, Francë, Greqi, Indi, Indonezi, Monako, Holandë, Nigeri, Filipine, Serbi, Suedi, Zvicër, Mbretëria e Bashkuar, SHBA

Monedhat:

Llogaritë tipwin menaxhohen vetëm në euro.

Platformat:

PC, Tablet, Smartphone

App:

Android, Apple

Oferta:

Baste sportive, baste live, kazino online, kazino live

Bastet tipwin:

Futboll amerikan, futboll australian, bandy, basketboll, biatlon, boks, kriket, ski kryq, kaçurrela, çiklizëm, shigjeta, futboll, futboll, hendboll, hokej mbi akull, MMA, arte marciale, motorsport, regbi, snooker, baste speciale, tenis, volejboll dhe shumë të tjera.

Bast live:

Zona e basteve live të Tipwin ofron mesatarisht më shumë se 1000 ngjarje në javë

tipwin sportbetting provider

>> Veshje e re dhe shume moderne

>> Oferta kryesore e basteve celulare

>> Ofertë shumë e mirë bastesh

>> 100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 €

>> Licenca GGL për lojërat e fatit në Gjermani

>> Licenca Ndërkombëtare MGA/CL2/742/2011

>> Depozita dhe tërheqje të shpejta

94 nga 100 pikë

Mos luani kumar deri në varësinë ndaj kumarit / Luaj përgjegjës / 18+ 

Kazino online tipwin

Kazino online tipwin, një botë plot emocione dhe argëtim

Kazinoja online tipwin hap dyert për lojtarët në një univers emocionues plot opsione argëtimi. I njohur për ofertën e tij të fuqishme të basteve sportive, tipwin ka gjetur gjithashtu një vend të përhershëm në zemrat e shumë adhuruesve të kazinove vitet e fundit.

Zgjedhje e shumëllojshme lojërash: kazinoja online e tipwin bën përshtypje me një gamë të gjerë lojërash. Nga makineritë klasike të lojërave elektronike te lojërat e tavolinës e deri tek përvojat live të kazinosë, këtu ka diçka për të gjithë. Bashkëpunimi me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike garanton cilësi të lartë dhe përditësime të vazhdueshme.

Siguria dhe drejtësia: tipwin i kushton rëndësi të madhe sigurisë së platformës së saj. Teknikat më të fundit të enkriptimit sigurojnë që të dhënat dhe transaksionet e lojtarit të mbrohen në çdo kohë. Përveç kësaj, licencimi i kazinosë garanton që të gjitha lojërat janë të drejta dhe transparente.

Bonuset dhe promovimet: Kazinoja online tipwin ofron rregullisht bonuse dhe promovime tërheqëse. Nga bonusi i mirëseardhjes për klientët e rinj deri te promovimet e rregullta për lojtarët besnikë – ka gjithmonë diçka emocionuese për të zbuluar në tipwin.

Shërbimi ndaj klientit: Nëse keni ndonjë pyetje ose problem, një ekip kompetent i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion për të ndihmuar lojtarët shpejt dhe me efikasitet.

Përfundim: Kazinoja online tipwin kombinon më të mirat e të dy botëve: eksitimin e basteve dhe argëtimin e lojërave të kazinosë. Ofron një mjedis të sigurt dhe argëtues për këdo që e do lojën e fatit.

tipwin online Casino